3 listopada wszyscy laureaci WMNJ2006r. na Zamku Olsztyńskim, w imieniu wszystkich pracowników Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce, dyrektor Roman Lewandowski odebrał dyplom oraz statuetkę będącą główną nagrodą w Warmińsko – Mazurskiej Nagrodzie Jakości (WMNJ).

To już VI edycja konkursu, którego zasady opierają się na promowaniu wdrażania w firmach oraz w organizacjach publicznych filozofii TQM czyli zarządzania przez jakość.

 

 

Szpital w Ameryce startował w konkursie po raz trzeci, poprzednie dwa razy również znalazł się w gronie laureatów i został wyróżniony w kategorii: „Doskonałość w zarządzaniu”. Jednak jak uznali eksperci WMNJ, w ciągu ostatnich dwóch lat organizacja poczyniła ogromny postęp w zakresie samodoskonalenia. Przez efektywne wykorzystywanie środków i zasobów udało się Szpitalowi zwiększyć ilość i jakość świadczonych usług medycznych, a także zbudować  klimat partnerstwa i współpracy wśród partnerów, pacjentów oraz pracowników. Konsekwencją tego, której nie sposób przecenić jest zaufanie i satysfakcja pacjentów i ich opiekunów.

 

dyplom VI edycji WMNJ