Wręczenie  polskiej nagrody jakości

11 listopada 2007r. na Zamku Królewskim w Warszawie, w imieniu wszystkich pracowników Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce, dyrektor Roman Lewandowski odebrał wyróżnienie w XIII Edycji Polskiej Nagrody Jakości.

W tegorocznej edycji uhonorowano 12 firm i instytucji z całej Polski, m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne,  placówki oświaty, spółdzielnia mieszkaniowa, urzędy administracji publicznej oraz placówki służby zdrowia. Wśród nich znalazł się Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce.

Przyznane wyróżnienie to dla Szpitala ogromy sukces, na który pracowali wspólnie wszyscy pracownicy szpitala. Warto wspomnieć, że w konkursie ogólnopolskim Szpital startował po raz pierwszy i od razu znalazł się w gronie zwycięzców.

Przypomnijmy, że Polska Nagroda Jakości (PNJ) to wyróżnienie przyznawane przedsiębiorstwom i organizacjom publicznym za wdrażanie koncepcji TQM czyli zarządzania przez jakość. W konkursie wyróżniane są organizacje najlepsze z najlepszych. Te,  które skutecznie podążają za światowymi tendencjami w zarządzaniu

pnj_2007p_dyrektor1