Dziękujemy za piękne książeczki dla dzieci:)

 

 

książka 1

 

Składamy serdeczne podziękowania Pani Ninie Dunin, autorce książki: ""O Ani z niebieskimi skrzydełkami i ważkach w błękitnych kamaszkach" za podarowanie książeczek z autografem dla najmłodszych pacjentów przebywających w naszym Szpitalu.

 

Dziękujemy za życzliwość i wielkie serce  oraz za miły gest, który sprawił dzieciom wielką radość, a nam  pozwoli  uprzyjemnić pobyt w Szpitalu

 

 "O Ani z niebieskimi skrzydełkami i ważkach w błękitnych kamaszkach" to opowieść o wakacyjnych przygodach dziewczynki, która wraz z rodzicami przebywa na Mazurach nad największym polskim jeziorem - Śniardwami. Ania żegluje jachtem także po innych jeziorach, uczy się żeglarstwa pod okiem rodziców, zwiedza zatoki i wyspy, z którymi wiążą się fascynujące legendy. Zaprzyjaźnia się z ważkami, uważanymi za klejnoty lata, rozumie ich mowę, poznaje właściwe im zachowania i razem z nimi przeżywa zagadkowe przygody. W książce fantazja przenika się z realnym życiem. Przeznaczona jest dla czytelników od lat sześciu do ...znacznie więcej - szczególnie dla tych, którzy noszą w sobie tęsknotę do słonecznych dni wakacyjnych, spędzonych w otoczeniu przyrody, z odkrywaniem zacisznych zakątków oraz malowniczych szlaków wodnych, wśród pobudzających wyobraźnię niecodziennych wydarzeń.

Życzymy przyjemnej  lektury:)

 

dzieci   okladka