Mikołajki z Fundacją Orange

 

Mikołajki z Fundacją Orange

 

mikolaj1

Mikołajkowe upominki, życzenia powrotu do zdrowia a także radość i uśmiech na twarzach dzieci towarzyszyły wizycie wolontariuszy Fundacji Orange w Szpitalu w Ameryce.

Wyczekiwane co roku przez dzieci Mikołajki, stały się doskonałą okazją do obdarowania pacjentów Szpitala w Ameryce drobnymi upominkami. 10 grudnia 2014 r. Wolontariusze Fundacji Orange odwiedzili małych pacjentów przebywających w placówce, wręczając im świąteczne upominki wraz z serdecznymi życzeniami powrotu do zdrowia.

          Pacjenci Oddziału Rehabilitacyjnego z Mikołajem

 

Wizyta Pomocników Świętego Mikołaja w Szpitalu była ogromnym wydarzeniem, zwłaszcza dla najmłodszych dzieci. Na ich twarzach malowało się zdumienie na przemian z niedowierzaniem.

Mikołajowie znaleźli czas dla każdego dziecka, z każdym porozmawiali i wręczyli upominki. Ich serdeczny śmiech i ciepłe słowa sprawiły, że radośnie rozbłysły dziecięce oczy. Pobyt w Szpitalu zawsze jest trudny, nie jest łatwo spędzać tygodnie z dala od rodziców. A takie odwiedziny, choć przez chwilę łagodzą ból, tęsknotę za bliskimi oraz wprowadzają na szpitalne sale trochę radości.

   mikolaj2          mikolaj3

                                               Wizyta Mikołajów w Oddziale Alergologiczno-Rehabilitacyjnym

Zespol św. Mikolaja

Pomocników Świętego Mikołaja wspomagali pracownicy Działu Marketingu.

 

Z całego serca dziękujemy Fundacji Orange oraz jej wspaniałym Wolontariuszom za Mikołajkową wizytę, która na długo pozostanie w naszej pamięci.

 Fundacja Orange