Szpital w Ameryce na Targach w Kaliningradzie

 

Szpital w Ameryce na Targach w Kaliningradzie

 

W dniach 7-8 września 2017 r. w Kaliningradzie odbyły się międzynarodowe targi pn. „Medycyna i Kosmetologia”. Od kilku lat jest to wydarzenie o dużym znaczeniu regionalnym. Wystawcami są m.in. przedsiębiorcy branżowi z Rosji, Litwy oraz Polski, która od lat reprezentowana jest przez województwo warmińsko-mazurskie. W tym roku na targach prezentowano polską ofertę usług w zakresie specjalistycznych zabiegów operacyjnych, poprawy zdrowia oraz możliwości rehabilitacji i wypoczynku z wykorzystaniem naturalnych zasobów środowiska i walorów przyrodniczo-krajobrazowych naszego regionu.

 

W tegorocznej edycji targów nie zabrakło także Szpitala w Ameryce, który od lat świadczy usługi dla wschodnich sąsiadów. Z roku na rok zwiększa się ilość pacjentów z obwodu kaliningradzkiego hospitalizowanych w naszej placówce, z czego się bardzo cieszymy!

Odwiedzający chętnie zatrzymywali się przy naszym stoisku, chcąc uzyskać szczegółowe informacje o dostępnych dla nich usługach. Bardzo intrygowało ich słowo „Ameryka” w nazwie naszego Szpitala:-) Rozdaliśmy sporo ulotek w języku rosyjskim.

 

 

targi1www