Za nami kolejny udany festyn!

 

Za nami kolejny udany festyn!

 

 

Sobotni dzień przyniósł pacjentom szpitala nie lada atrakcje. Piękna pogoda i przesympatyczni animatorzy umilali pacjentom to popołudnie. Dobra zabawa udzielała się każdemu - dużemu i małemu. 

Pacjenci mieli okazje m.in  przenieść się do krainy magii, w której iluzjonista Łukasz prezentował niesamowite sztuczki czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a następnie ozdobić je ramką, którą można było z mocą kreatywności wykonać przy stoisku J Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko, na którym dzieciaki otrzymywały cuda, cudeńka z balonów. Zręczne dłonie animatorki wykonywały wszelkie pomysły pacjentów.

 

 

Cały dzień  przepełniony był kolorami i uśmiechem, szczególni widocznym u najmłodszych dzieci, które korzystały z malowania twarzy, a potem sami stawali się kreatywnymi malarzami i ozdabiali kartonowe miasto.

Ten dzień na pewno zostanie długo w pamięci pacjentów, a to wszystko dzięki organizatorowi firmie Live Marketing Concept. Serdecznie dziękujemy. Całą imprezę umiliła firma Tymbark, która ufundowała napoje.

 

1a

2a

3a

4a

5a

6a

7a

9a

11a

16a

15a