„Bibendum w Ameryce czyli sport na zdrowie”

 

„Bibendum w Ameryce czyli sport na zdrowie”

 

 

 

 W niedzielę 12 czerwca 2016r pacjenci Szpitala oraz odwiedzający goście uczestniczyli w festynie  „Bibendum w Ameryce czyli sport na zdrowie”. Organizatorami festynu byli: Michelin Polska S.A., Miejski Dom Kultury w Olsztynku oraz Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce.

 

Dla sympatyków sportowych emocji przewidzianych było wiele konkurencji, m. in. : slalom z kijem hokejowym, przeciąganie liny, ping-pong, badminton, rzut piłką do kosza. Do konkurencji zapraszani byli również rodzice i tak oto odbyła się bitwa wodna, która wyzwoliła wiele pozytywnych emocji, zarówno u Dzieci, jak i dorosłych. Na najmłodszych uczestników festynu czekały liczne zabawy z animatorami, największym  zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz bańki mydlane.

Na festynie obecni byli także starżacy. Dzieci mogły obejrzeć dokładnie wóz strażacki oraz zgasić fikcyjny pożar, było to dużą atrakcja dla małych i dużych. Nie zabrakło także występów artystycznych. Na scenie gościliśmy Zespół Fantacja z pokazem tańca disco dance oraz zespoły muzyczne: Studio Wokalne Pani  Marii oraz Second Personality.

Pogoda dopisała, dlatego też dużo radości wzbudziła wizyta krówki – maskotki Firmy Biofeed, która częstowała uczestników festynu orzeźwiającymi lodami. Dzięki licznym sponsorom, dla uczestników festynu mogliśmy przygotować poczęstunek, były owoce, słodycze i napoje, na wytrwałych czekały także kiełbaski z ogniska.

Dzięki wielkiej życzliwości sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękujemy, mogliśmy aktywnie spędzić to piękne niedzielne popołudnie!

Szczególne podziękowania kierujemy do Firmy Michelin Polska S.A. i jej wspaniałych wolontariuszy, którzy byli głównym sponsorem i organizatorem imprezyJ

Za wsparcie dziękujemy także firmom:

Elbląskie Centrum Mięsno - Nabiałowe EL-HURT

Tymbark Olsztynek

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. Olsztynek

Gemix Hurtownia Warzyw i Owoców Olsztyn

Aber Sp. Z o.o. Oddział Olsztyn

BGŻ BNP Paribas

Top Market – Państwo Słodownik Olsztynek

Hurtownia Opakowań KSDK Olsztyn

Biofeed Sp. z o.o.

 

  3f

 

4f

 

5f

 

7f

 

9f

 

6f

 

ogn