Spełniamy marzenie Julki

 

Spełniamy marzenie Julki

 

113

 

 

8-letnia Julka z Elbląga marzy, by w swoje urodziny dostać jak największą liczbę kartek. Do akcji włączyli się pacjenci Szpitala w Ameryce razem z innymi uczestnikami  VII edycji projektu „Kartka ze Szpitala”!

 

 

 

Julka urodziła się z zespołem Downa. 6 miesięcy po narodzinach musiała zmierzyć się z kolejną diagnozą lekarską – zespołem Westa (padaczka lekooporna). W wieku 3 lat zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Julka walczyła o życie na OIOM-ie. I tę walkę wygrała - obecnie choroba jest w reemisji. Julka jednak wciąż jeździ na kontrole i odbywa rehabilitację.


27 lutego dziewczynka kończy 8 lat i marzy, aby dostać jak największą liczbę kartek urodzinowych. 

Nasze amerykańskie dzieciaki z wielkim zaangażowanie  wzięły udział w ogólnopolskiej akcji "kartka dla Julki". Dziękujemy pani  Katarzynie Kowalewskiej, która zorganizowała zajęcia pozalekcyjne, podczas  których dzieci miały możliwość same stworzyć kartkę urodzinową i napisać kilka słów od siebie do chorej dziewczynki. Były to bardzo empatyczne i pełne wzruszeń życzenia :)
Mamy nadzieję, że nasze kartki sprawią Julce wiele radości i przyczynią się do spełnienia jej marzenia.


 Ty też możesz sprawić, że jej urodziny będą wyjątkowe! Jeśli chcesz przyczynić się do wywołania uśmiechy na twarzy dziewczynki wyślij kartkę urodzinową na adres: Julia Frącek, ul. Świerkowa 16/5, 82-300 Elbląg.