Alergologia nagrodzona statuetką

 

Alergologia nagrodzona statuetką
Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur!

 

grupowe www


10 czerwca 2015 r. w Warmińsko –Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się Gala Jakości, podczas której ogłoszono wyniki XI edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur. Szpital w Ameryce został laureatem konkursu w kategorii – usługa medyczna – szpitale - za alergologię.

Statuetkę z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Gustawa Marka Brzezina odebrał Roman Lewandowski – Dyrektor Szpitala. Towarzyszyli mu pacjenci oraz personel Szpitala.

 

- Otrzymana nagroda to dla nas ogromny sukces, tym bardziej, że jest to najwyższe wyróżnienie, jakie samorząd województwa warmińsko-mazurskiego może przyznać najlepszym firmom oraz instytucjom w regionie – mówi Roman Lewandowski, dyrektor szpitala. – To także dowód ogromnego zaufania i uznania naszych pacjentów i ich opiekunów. Serdecznie dziękujemy!

Ideą Konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur jest wyłonienie najlepszych produktów i usług w regionie a także ich promocja na rynkach: lokalnym, krajowym i Unii Europejskiej.

W wyborze laureatów czynny biorą udział czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, słuchacze Polskiego Radia Olsztyn i widzowie TVP Olsztyn. Przy dokonywaniu ostatecznego werdyktu jury bierze pod uwagę głosy konsumentów (czytelników, słuchaczy, widzów).

statuetka www

 

Relacja video z gali TUTAJ