Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce poszukuje do pracy osoby
na stanowisko Konserwatora

Miejsce pracy: Ameryka/k. Olsztynka

 

Wymagania na stanowisku pracy

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku pracy jako konserwator,

- komunikatywność,

- systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy,

- mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.

 

  

Oferujemy:

  • Praca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • możliwość pogłębienia wiedzy fachowej i rozwoju zawodowego,

 

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 26.06.2020 roku na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub na adres:

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce

Ameryka 21

11-015 Olsztynek

Kontakt telefoniczny: Grzegorz Tomaszewski Tel. (089) 519 48 35

 

 

KLAUZULA INFORMACYJNA W PROCESIE REKRUTACJI

       Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119) – dalej „RODO”, informuję:

1.         Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce

Ameryka 21

11-015 Olsztynek

2.    Inspektorem ochrony danych w Szpitalu jest Magdalena Ponichtera - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.    Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych.  

4.    Ma Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8.    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres 4 miesięcyod dnia ich otrzymania przez administratora. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

9.    Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

10.  Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

11.  Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2 00-193 Warszawa.

12.  Brak zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie oferty.

Wzór klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych (na CV)

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko ............................. na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, nie dłużej jednak niż 4 miesięcy od dnia ich otrzymania przez administratora.

Pokaż wszystkie aktualności